Самые роскошные игровые автоматы в интернете ждут вас!
Главная » 2016 » Январь » 2 » Слот автомат Полуничка(Fruit Cocktail)
11:14
Слот автомат Полуничка(Fruit Cocktail)

Опис
 
Правила гри в Сrazy_monkey

Щоб почати грати вам необхідно натиснути на кнопку Start. Натискаючи на кнопку ставка ви можете збільшувати і зменшувати ставку по лінії 1, 3, 5, 7, 9 вказуючи кількість і розмір ставки, якщо хочете грати за максимальною ставкою натисніть на лінію 9. Щоб отримати інформацію про ігровому апараті і ставками зайдіть в розділ допомогу. Нагадуємо що ви в будь-який момент можете забрати выйгрыш для цього вам потрібно натиснути кнопку "Забрати", яка розташована внизу. На ігровому автоматі crazy_monkey дуже просто грати ви смикаєте за мотузки, щоб зловити банани.

Список выйгрышей

Картинка 3 в лінію 4 в лінію 5 в лінію
"Метелик" 2 3 10
"Банани" 3 5 20
"Змія 5 10 50
"Ковадло" 10 30 10
"Ананас" 20 50 200
"Лев" 30 100 500
"Маска" 100 500 2000
"Crazy Monkey" 200 1000 5000

Бонуси гри в автоматі Crazy monkey

Бонусна гра в Crazy monkey починається в тому випадку, якщо при зупинці барабанів випадає мінімум 3 мавпи, чим більше мавп тим вище сума выйгрыша. Починається бонусна гра з мавпи і 5 ліан, за які вам треба смикати, зверху до ліанах прив'язані ковадло і цегла у цьому випадку ви проирали якщо на вас падають кокос і банани це выйгрыш.

Гра на подвоєння Crazy Monkey

Якщо вам пощастило і ви вгадали всі ліани з яких падають банани, ви переходите на гру з подвоєнням ставки для цього вам потрібно ризикнути і натиснути на кнопку "Ризик", помилитися у вас не вийде всі кнопки в ігровому автоматі добре видно. Натиснувши на кнопку з'явиться карти, і ваше завдання побити карту дилера яка повинна бути вище в цьому випадку ви виграєте і ваша ставка подвоюється. У разі якщо вам випали однакові карти йде перерасдача, якщо ваша карта менше то выйгрыш забирає апарат і ви нічого не виграєте.

Грайте також безкоштовно:
Просмотров: 3293 | Добавил: Slots | Теги: грати Полуничка онлайн ігрові автом, FRUIT COCKTAIL, Слот автомат Полуничка | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пожалуйста зарегистрируйтесь, чтобы получать уведомления про бонусы и новые игры клуба Вулкан и других казино онлайн.